Vzkvétání projektu FLOURISH - Flo-in.com

Vzkvétání projektu FLOURISH

By Vojtěch Novotný / August 30, 2017

BLOG|Picture|RozvojPřátelé, kamarádi, protože se projekt Flourish dostal, a to hlavně díky vám, do další etapy svého rozvoje, bude postupně v průběhu září docházet nejen ke grafickým úpravám stránek, resp. ke sjednocení grafiky, ale i k reorganizaci struktury stránek nejen na zde na blogu, ale i na Facebooku a Twitteru.

“RUNní zamyšlení ” je projekt ve kterém od Pondělí do Soboty budu na Facebooku a Twitteru sdílet svoje pokroky k dosažení cíle uběhnout 5km pod 30 min pravidelně 6 dní v týdnu. Termín pro splnění jsem si stanovil do konce letošního roku (bohužel app. Runtastic nemá sdílení pro WordPress, proto pouze FB a Twitter), a zároveň sdílet myšlenky a pocity které mi “běží” hlavou při tom, když běžím já . Výzva sdílet svoje myšlenky a pocity je hlavně v omezení limitu počtu znaků na Twiteru a budou zveřejněny i zde na blogu.

Nově se na Facebooku objeví stránka “LifeDesign” která bude tématicky zaměřena na zvýšení kvality života ve všech 6-sti základních životních oblastech kterými jsou:

  1. Intelekt
  2. Zdraví – Health
  3. Osobní – Personal
  4. Vzhaty – Relationship
  5. Pracovní – Work
  6. Finance

Zde se chci věnovat každé jednotlivé oblasti podrobněji včetně vazeb mezi jednotlivými oblastmi ať už uvnitř dané oblasti nebo mimo ni.

Zde na blogu se nově objeví stránka “BlackDragon” která je na FB od začátku projektu Flourish. Tato stránka bude více zaměřena na změnu návyků, které nám spíše škodí než pomáhají, i když se to zpočátku jeví opačne. To co je pro mě velkým příslibem pro rozvoj této stránky do budoucna, je odborná spolupráce s lékaři a mentory, kteří se danou problematikou zabývají.

Pravidelně, 1x do měsíce budou pokračovat tématické workshopy. Termíny a témata ještě v průběhu cca 2 týdnů upřesním po dohodě s přednášejícími.

Jak vydíte, je před námi hodně novinek a změn. Pevně věřím, že budou všem zúčastněným k prospěchu. A že zde zveřejněné informace, tipy a techniky vám napomohou neustále zvyšovat kvalitu prožívání každodenního žívota s vědomím PROČ ráno vstávám z postele a CO je smyslem našeho bytí.


Jěště jednou Vám všem děkuji za přízeň, prosím o trpělivost v průběhu září a přeji Vám krásný a pohodový den


>

Jste rizikovou skupinou pro syndrom vyhoření?

%d bloggers like this: