“„Mým cílem není nadále udělat toho více, ale spíše mít toho méně na práci.“  Francine Jay

Produktivní lidé
toho více udělají, dosahují lepších výsledků a vydělávají za stejnou dobu více peněz než ti ostatní. PROČ tomu tak je? Je tomu tak proto, že věnují maximum svého času své nejvyšší prioritě, JEDINÉ věci. Vyhradí pro JEDINOU věc čas a ten pak urputně střeží. Tito lidé našli vazbu mezi soustavnou prací na své prioritě a mimořádnými úspěchy, které hledají. JAK na to? Tady je pár tipů:

  1. Najděte si tiché místo na práci, kde nebudete vystaveni vyrušování a rozptylování. Nesmrtelný Ernest Hemingway dodržoval přísný režim psaní, který začínal každé ráno v sedm hodin ve své ložnici. Smrtelný, ale mimořádně talentovaný autor knih o podnikání Dan Heath „si koupil starý laptop, odinstaloval internetový prohlížeč a pro jistotu i ovladač bezdrátového připojení“ a vzal si svůj „archaický“ stroj do kavárny, aby se vyhnul rozptýlení. Kromě těchto dvou extrémů můžete také jednoduše najít nějakou prázdnou místnost a zavřít dveře.
  2. Sežeňte včas zásoby. Mějte po ruce veškerý materiál, potřeby, jídlo a nápoje, abyste kromě návštěvy toalety nemuseli z bunkru vycházet. Obyčejný výlet k automatu na kávu může váš den vykolejit, potkáte-li tam někoho, kdo vás bude chtít zapojit do svého dne.
  3. Odstraňte miny. Vypněte telefon, zavřete email a prohlížeč. Vaše nejdůležitější práce si zaslouží vaši stoprocentní pozornost.
  4. Zajistěte si podporu. Řekněte všem, kteří vás budou nejspíše shánět, CO děláte a KDY budete k dispozici. Je pozoruhodné, jak vstřícní dokážou ostatní být, když vidí celkový obraz…
Příští týden se zaměřím na to CO děláte a CO dostáváte.Mezitím se prosím podívejte na stránky flo-in.com, KDE se dozvíte více o důsledcích nesouladu mezi tím KÝM JSTE v CO věříte a CO děláte. Timekeeper. Mr. TIMEKEEPER