„Začněte tam, kde ted’stojíte“ Mr. Timekeeper

Pokud jste se drželi mých doporučení z minulého týdne, tak dnes víte to KÝM JSTE, v CO věříte a CO děláte. Máme tedy výchozí bod, ze kterého se vydáme na cestu. Tento týden se více zaměříme na to CO děláme. Možná že všichni chceme v životě totéž – zdraví a  dlouhý život, práci, která nás baví a má význam, lásku a smysluplné vztahy a přitom hromadu zábavy – liší se však způsob, jakým uvažujeme o možnostech JAK toho všeho dosáhneme.

Úvaha o pohledu na práci

Ted’ přijde na řadu tužka, papír. Napište krátkou úvahu o svém pohledu na práci. Nechci po vás závěrečnou esej – nikdo vás nebude známkovat, nedělejte to jen v duchu, ale opravdu si to sepište. Pokuste se trefit 250 slov – tedy jednu stránku v textovém editoru. Úvaha by vám měla zabrat tak 30 min.  Pohled na práci by měl zohlednit důležité problémy s pojené s tím, CO je vlastně práce a CO pro vás znamená. Nedělejte seznam toho CO a KOLIK od své práce očekáváte, ale obecné prohlášení vašeho názoru na práci, o vaši definici toho CO obnáší dobrá práce. Odpovězte si na následující otázky:

Uvedené otázky slouží pouze ktomu, aby stimulovali vaše myšlení. Je jen na vás na které z nich se pokusíte odpovědět. Ptejte se na otázky, které jsou pro vás relevantní, vymýšlejte si své vlastní a uvidíte k čemu dospějete.

Sepište si své odpovědi.

Připravte se. Můžete začít.

Timekeeper. Mr. TIMEKEEPER

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *