"Abychom prošli tou nejtěžší cestou, stačí, když vždycky uděláme jen jeden krok; ale musíme dělat jeden za druhým." Čínské přísloví

Jeden krok, může znít nudně, ale je to stále pravda. Bez ohledu na důvod nebo cíl, cesta k čemukoli vždy začíná jedním krokem. Když odstraníte meze svého uvažování, rozšíříte meze svého života. Můžete doufat ve velký život jen tehdy, když si jej dokážete představit. My kdo máme to štěstí žít v moderním světě se svobodou volby a pohybu, s přístupem ke vzdělání a technologiím, však bohužel trávíme většinu času v prostředí posedlém optimalizací. Pokaždé přeci existuje lepší myšlenka, lepší způsob - dokonce i nejlepší způsob. A právě takový způsob uvažování je dost nebezpečný. Problém totiž je, že prožít CO největší život znamená nejen myslet velkoryse, ale také podniknout i nutné kroky, abyste svého cíle dosáhli. Přesto myslete velkoryse - ve velkém záběru - a povedete velkolepý život plný mimořádných výsledků , štěstí, úspěchů, příjmů, přátelství, respektu a uznání.
Mimořádné výsledky pak vyžadují, abyste se soustředili na omezený počet věcí.Co největší soustředění zjednodušuje vaše uvažování a ujasňuje, CO je třeba udělat. Bez ohledu na velikost svého cíle, víte-li, kam jdete, a propracujete-li se nazpět k výchozímu bodu, vždy zjistíte, že vše začíná jednou věcí. Budete-li si však klást malé cíle, váš život pravděpodobně zůstane omezený. Proto myslete velkoryse a váš život získá příležitost vyrůst. Volba je na vás. Když si vyberete velký život, budete nutně muset vyjít z mála. Musíte prozkoumat alternativy, zúžit svůj výběr, seřadit priority a dělat to nejdůležitější. Musíte začít soustředěně. Musíte najít svou JEDINOU věc.

Žijte svůj život. Žijte jej naplno a bez obav. Žijte s účelem, dejte mu všechno a nikdy se nevzdávejte. Úsilí je důležité, protože bez něj nikdy neuspějete na nejvyšší úrovni. Úspěch je důležitý, protože bez něj si nikdy plně neuvědomíte své úplné možnosti. Sledování smyslu života je důležité, protože bez něj nikdy nemusíte dosáhnout trvalého štěstí. Věřte tomu, že tyto věci jsou pravdivé. Žijte život, který za to stojí, a nakonec budete moci říci: “Jsem rád(a), že jsem žil(a)!”
To je pro dnešek vše. V příštím článku se podíváme na JAK docílit úspěchů vírou v úspěch.
Mezitím se prosím podívejte na stránky flo-in.com, KDE se dozvíte více o důsledcích nesouladu mezi tím KÝM JSTE v CO věříte a CO děláte. Timekeeper. Mr. TIMEKEEPER