“Oči vidí jen světlo, uši slyší jen zvuk, ale srdce, které naslouchá, vnímá smysl.” David STEINDL - RAST

Postoj má základní význam! 🤔 Správný postoj vám pomůže v jednání s lidmi a umožní vám stát se vůdcem - lídrem. Postupně vám budu představovat tři základní postoje, které jsou pro každého úspěšného lídra důležité 🧩.

Ten první základní zní: “Jsem aktivní.”
Výsledky kterých dosahujete, jsou v přímém vztahu s vaším nadšením. A nadšení neznamená nic jiného, než pocit vyjádřený těmito slovy: “To je skvělé!”
JAK tedy docílit nadšení? Prohlubujte své znalosti. Prohlubování znalostí je obzvláště důležité, pokud chcete probudit nadšení u lidí. Snažte se CO nejvíce dozvědět o člověku, u kterého chcete nadšení vyvolat. Ptejte se na jeho práci, rodinu, původ - na jeho myšlenky, cíle a vizi 🎯. To v něm vyvolá nadšení.
Zrovna tak vaše nadšení - nebo jeho nedostatek, je znát ve všem CO děláte. Začněme třeba stiskem ruky. Naplňujte ho svým nadšením. Dejte svým stiskem najevo: “Opravdu mě těší, že vás poznávám.” Nebo: "Těší mě, že vás zase vidím”.
.
👉 To samé platí i pro poděkování! Běžné, automatické “DÍKY”, není o nic lepší, než kdyby jste řekli “blabla”. Je to prázné slovo - NIC neznamená, NIC neovlivní. Vyjádřete svým “díky” tato slova: “Děkuji vám velmi srdečně”
Když si zvyknete vkládat do svých slov upřímné city , velmi brzy zpozorujete, JAK sílí vaše schopnost docílit nadšení okolí. 
Naplňte proto všechno CO děláte a říkáte životem. Budete tím svému okolí dávat jasně najevo:Ten člověk je plný života. Myslí to, CO říká a dělá, upřímně. Ten dokáže hodně.” 🏆
V následujícím příspěvku se budu věnovat postoji “Každý je významný”. Mezitím se prosím podívejte na stránky flo-in.com, KDE se dozvíte více o důsledcích nesouladu mezi tím KÝM JSTE v CO věříte a CO děláte.

PATŘÍTE DO RIZIKOVÉ SKUPINY LIDÍ SE SYNDROMEM VYHOŘENÍ?