“Je-li neuspořádaný stůl znakem neuspořádané mysli, čeho je potom znakem prázdný stůl?“ Albert EINSTEIN

Velké úspěchy a mimořádné výsledky vyžadují hodně energie. Jde o to naučit se ji získat a udržet si ji. CO tedy můžete dělat?

  • Meditujte a modlete se, abyste získali duchovní energii - pohlížejte na sebe jako na úžasný biologický stroj, a vezměte v úvahu svůj denní plán spotřeby energie vzhledem k vysoké produktivitě. Začněte časně ráno meditací a modlitbou, abyste získali duševní energii; když zahájíte svůj den uvědoměním si svého vyššího účelu, uvede to vaše myšlenky a činy do souladu s celkovým obrazem.
  • Správně jezte, cvičte a dostatečně spěte, abyste měli fyzickou energii - po jídle jděte cvičit, abyste uvolnili stres a posílili tělo. Cvičení zvýší vaši výdrž, což je kritické pro maximální produktivitu. Máte-li málo času na cvičení, můžete nosit krokoměr popř. stáhnout appku. Nebo si kupte Apple Watch - mě to hodně pomohlo JAK v náhledu na moji denní fyzickou aktivitu, tak v aktivitách samotných! Ke konci dne se na něj podívejte, a pokud jste neudělali svých deset tisíc kroků, jděte je někam odchodit. Vaší JEDINOU věcí v oblasti cvičení by mělo být ujít každý den deset tisíc kroků. Tento návyk změní váš život. Postarejte, abyste spali osm hodin. Výkonné stroje potřebují vychladnout a odpočinout si, než se dají znovu do práce, a pro vás to platí také. Potřebujete spánek, aby si vaše hlava a tělo odpočinuly a získaly energii na mimořádnou produktivitu příští den.
  • Objímejte a líbejte své blízké a smějte se s nimi, abyste získali emoční energii - abyste mohli dosáhnout mimořádných výsledků, lidé, kteří vás obklopují i vaše fyzické prostředí musí podporovat vaše cíle. Od kolegů přes přátele po rodinu, nemají-li lidé ve vašem okolí pozitivní vztah k životu nebo k práci, něco z jejich negativního přístupu vás ovlivní. Přístup je nakažlivý a rychle se šíří. I když si myslíte, že jste silní, nikdo není dost silný, aby se navždy vyhýbal vlivu negativity. Je proto nutné obklopit se správnými lidmi. Zatímco lidé se špatným přístupem vás připraví o energii, úsilí a odhodlání, nápomocní lidé udělají maximum, aby vás povzbudili nebo vám pomohli. Přítomnost lidí, kterým záleží na úspěchu, nakonec vytváří něco, čemu výzkumníci říkají ”pozitivní spirála úspěchu“ - tito lidé vás pozvednou a pošlou správným směrem.

To je pro dnešek vše. V příštím článku se v rámci denního plánu zaměřím na stanovení cílů a jejich realizaci.Mezitím se prosím podívejte na stránky flo-in.com, KDE se dozvíte více o důsledcích nesouladu mezi tím KÝM JSTE v CO věříte a CO děláte.