JAK|zjišťovat kam jdete

0 Comments

December 8, 2017

RUNNÍ Zamyšlení, XV.týden, V.den

“Životní moudrost spočívá v eliminování zbytečností.” Lin YUTANG

WayfindingSystemVčera jsem měl konzultaci s jedním manažerem obchodní skupiny v MLM. Je to úspěšný obchodník. Za pět let u společnosti si vybudoval stabilní síť klientů a pravidelný mesíční příjem, který je dvojnásobkem průměrné mzdy v ČR. Pracuje tak, jako pracují úspěšní obchodníci v jeho oboru. ALE! Je znuděný, nepozorný a necítí se dobře. Jaký je jeho problém? Zklamal ho obchod jako obor? Měl by se raději věnovat něčemu jinému? Vžyď jde JENOM o práci?

Hledání cesty (wayfinding) je pradávné umění, JAK zjišťovat kam jdeme, když vlastně neznáme svůj cíl. Potřebujete k tomu kompas (viz. PROČ|je dobré vytvořit kompas na cestě k úspěchu) a směr. Obchod mého klienta nezklamal. On nevěnoval pozornost svému životu. Ve svých 33 letech neví, CO jej baví a CO ne. JAK 100 hoven?

Zaměřte se na činnosti které vás motivují. Popište si je co nejkonkrétněji. Velice Vám to pomůže při hledání vlastní cesty k úspěchu. Poznámky o tom, kdy jste motivování a plní energie, vám pomohou soustředit se na to CO děláte a zjistit CO funguje.

V pondělí se blíže podíváme na dnes tak propagované Flow. Řekneme PROČ je pro nás důležité jej sledovat a PROČ by mělo být pravidelnou součástí každého dne.

Přeji vám úspěšný, pohodový pátek a klidný víkend …

 

O mně

Vojtěch Novotný 

Pro některé jsem kouč, pro jiné strategický či krizový manager, nebo průvodce na cestě k vnitřní spokojenosti... Pomáhám firmám stavět pevné základy, nastavit a automatizovat procesy a leaderům uvolnuji ruce. Díky tomu mohou předávat svoji vizi a motivovat team. 

Nejnovější články ...

Vojtěch Novotný

07/22/2019

JAK dát svému životu smysl

Přihlaš se k odběru Newsletteru

>

Jste rizikovou skupinou pro syndrom vyhoření?

%d bloggers like this: