PROČ|CHCEME-LI BÝT PRODUKTIVNÍ, JE DŮLEŽITÉ SE VYMEZIT !

„Obklopujte se jen lidmi, kteří vás pozvednou výše.“ Oprah WINFREY

Abyste mohli dosáhnout mimořádných výsledků, lidé, kteří vás obklopují i vaše fyzické prostředí musí podporovat vaše cíle. Od kolegů, přes přátele, po rodinu, nemají-li pozitivní vztah k životu, k práci, nebo studiu, něco z jejich negativního přístupu vás ovlivní.

Spiral of Success

Přístup je nakažlivý a rychle se šíří. I když si myslíte, že jste silní, nikdo není dost silný, aby se navždy vyhýbal negativnímu vlivu, či dokonce ponižování! Je proto nutné obklopit se správnými lidmi. Zatímco lidé se špatným přístupem vás připraví o energii, úsilí a odhodlání, nápomocní lidé udělají maximum, aby vás povzbudili nebo vám pomohli. Přítomnost lidí, kterým záleží na úspěchu, nakonec vytváří něco, čemu výzkumníci říkají „pozitivní spirála úspěchu“ – tito lidé vás pozvednou a pošlou správným směrem.A tohle platí pro všechny oblasti vašeho života.

Přesto základ toho všeho, co jsem zde napsal za poslední tři týdny, je v nás samotných. V našich znalostech, dovednostech, silných stránkách, v našem zdraví, životním stylu a přístupu k životu tj. k práci a vzdělávání. To vše nám umožní vymezit se vůči vnějšímu světu, prostřednictvím našich myšlenek a činů. A v neposlední řadě je to základ pro pozitivní vztahy v našem životě.  A vztahy mají vliv na kvalitu našeho života z 80% .

Takže, přátelé a kamarádi, až budete večer doma, v klidu, sedět ve svém oblíbeném křesle a přemítat o životě a době, zamyslete se nad lidmi z vašeho okolí optikou PROČ s nimi trávíte svů čas, JAK jsou vám nápomocni na cestě za vaší vizí a CO vás k nim přitahuje.

Přeji vám krásný a pohodový den….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *