RUNNÍ Zamyšlení, XIII.týden, III.den

0 Comments

November 22, 2017

PROČ|BLOG “RUNNÍ Zamyšlení” se MĚNÍ

„Kdo se učí bez pozornosti, je ztracen. Kdo myslí bez učení, je ve velkém nebezpečenství.“ KONFICIUS

WLPR|FCB|RUNNI Zamysleni

Blog “RANNÍ zamyšlení” vznikl letos v létě, z nápadu monitorovat myšlenky při ranním běhání. Vše fungovalo naprosto v pohodě, než jsem zjistil, že tak JAK vám na individuálních konzultacích, skupinách a od 01/2018 nově i na workshopech, předávám zkušenosti z oblasti osobního a profesního růstu a psychologie úspěchu, se čím dál tím víc profiluje i blog.

JAK? Základní myšlenkou je prevence proti synromu vyhoření. Ta je spojena se změnou životního stylu, v základních životních oblastech každého znás. Vlastně, když nad tím tak přemýšlím, tak v rámci programu LifeDesign hledáme a přenastavujeme zpět naši pozornosti k tomu, jací jsme bytostně. Tedy na základě našeho intelektu, našich hodnot a vizí. Zároveň s tím, současně upevňujeme základní hodnoty  “Podstaty lidství” – peníze, kariéru, vztahy a osobní rozvoj. A právě těmto tématům, se pak v duchu myšlenky Simona Sinka – začni s PROČ, věnuji zde na blobu podrobněji. Následne pak, na konzulatcích a skupinách vás na daná témata odkazuji sem .

Postupem času, jsem tak k jednotlivým tématům přiřadil pro lepší dohledání štítky a u posledních příspěvků se snažím vkládat i pro-link. Ať už na studie, ze kterých čerpám a jsou přístupné na internetu, nebo na předcházející příspěvky.

Věřím, že informace, které zde naleznete vám pomohou, bez ohledu na to zda jste si již programem LifeDesign prošli, nebo procházíte, ale i vám všem, kteří zde hledáte odpovědi na základní lidské otázky typu PROČ, JAK a CO.

Přeji ji vám úspěšný a pohodový den …

O mně

Vojtěch Novotný 

Pro některé jsem kouč, pro jiné strategický či krizový manager, nebo průvodce na cestě k vnitřní spokojenosti... Pomáhám firmám stavět pevné základy, nastavit a automatizovat procesy a leaderům uvolnuji ruce. Díky tomu mohou předávat svoji vizi a motivovat team. 

Nejnovější články ...

Vojtěch Novotný

07/22/2019

JAK dát svému životu smysl

Přihlaš se k odběru Newsletteru

>

Jste rizikovou skupinou pro syndrom vyhoření?

%d bloggers like this: