Máme vlastní mentoringový program, který je šitý na míru pro firmy, kde většina klíčových činností leží na bedrech samotného majitele nebo core týmu společnosti.

Program je koncipován jako podpora řízení či rozvoje firmy popř. jako podpora při restrukturalizaci firmy. Vychází ze znalostí a mnohaletých zkušeností získanýchu národních a nadnárodních korporací:

Jedinečnost

programu

Spočívá v externím mentoringu, který vnáší do firmy potřebný pohled z venku, pragmatismus, racionální myšlení a sílu více jak dvacetiletých zkušeností z byznysu.

Je vyhledáván majiteli firem, pro které meziroční růst 14% je nezajímavý a chtějí

12 měsíčního obratu dosáhnou za 4 měsíce.

Co na Vás

čeká?

Analýza současného stavu firmy

Detailní analytický pohled: porozumění každému kroku

Přesná identifikace a analýza každého kroku v rámci hlavního procesu firmy. V této fázi si zakládáme na těsné spolupráci s klíčovými lidmi ve vaší firmě, proto aby jsme získali komplexní pohled na celý proces.

Analýza dat pro optimalizaci hlavního procesu:

Kvantitativní a kvalitativní hodnocení výkonnosti hlavního procesu, zahrnuje detailní rozbor časové náročnosti, nákladů, alokace zdrojů a dalších relevantních metrik. Cílem v této fázi analýzy je získat precizní data pro efektivní optimalizaci hlavního procesu.

Ostré zaměření na problémy: identifikace výzev a současného hlavního procesu

Cílení na úspěch: Nastavení cílů a KPI

Nadefinujeme jasné cíle:

Stanovujeme SMART cíle, které jsou konkrétní měřitelné, dosažitelné, relevantní a časově ohraničené, poskytující jasný směr pro dosažení úspěchu.

Vytvoříme efektivní procesy:

Na základě analýzy zoptimalizujeme hlavní procesy, které přizpůsobíme pro dosažení stanovených cílů a zajištění dostatečně rychlého postupu.

Měříme klíčové výkonnostní indikátory: KPI

Identifikujeme a monitorujeme KPI, abychom průběžně hodnotili výkonnost, rychle reagovali na změny a udrželi vysokou úroveň efektivity.

Vývojový skok: Rozvoj na maximum

Zvyšování obratu a budování brandu:

Nejen že využíváme inovativní přístup k navýšení viditelnosti vaší firmy, ale také vám přivádíme relevantní návštěvníky na vaše webové stránky, generujeme kvalitní kontakty a otevíráme cesty k reálným obchodním příležitostem.

Automatizace pro větší efektivitu:

Díky automatizačním scénářům vám ušetříme čas a usnadníme každodenní opakující se pracovní rutinu. Tím vám umožníme více se zaměřit na strategická rozhodnutí.

Rozhodování podložené daty:

Skrze náš reporting vám umožníme monitorovat a upravovat strategii podle reálných dat, ne podle intuice.

O Vojtovi

... aneb příběh Flo-in

Můžete být úspěšní, vést velké firmy a řídit skvělá auta a přesto vás to napadne…. Je to, co dělám, smyslem mého života? Jsem tady správně? Neměl bych dělat něco jiného? Možná by mi to šlo lehčeji a zůstávalo by i více energie pro mne samotného…

 

I já to tak měl. Od roku 2000, jsem na základě manažerské smlouvy, pracoval jako ředitel divize o 2.500 zaměstnancích s obratem 2,1 mld. CZK a zodpovídal za její hospodářský výsledek. Na samotném vrcholu mé manažerské kariery, jsem pak o osm let později, řídil investiční projekt za 2,4 mld. CZK a zodpovídal se představenstvu v jedné z největší české společnosti.

 

Byl jsem schopen minimálně spát a v noci cestovat, abych stihl meetingy v různých zemích a těšilo mne, že je můj tým úspěšný, protože téměř vše CO jsem ve svém životě udělal dokázali jiní… A právě týmová spolupráce mě motivovala natolik, že jsem denně ze sebe vydával maximum….

Jenže nic netrvá věčně a já ze dne na den sedím poprvé v životě na pracovním úřadu s přihláškou v ruce. Přišel jsem o práci v nadnárodní korporátní společnosti, o kariéru – budoucnost, resp. tehdy jsem tu situaci tak vnímal. Jedno jsem však věděl na sto procent – „Už nikdy nebudu pracovat na základě manažerské smlouvy…“ To se psal rok 2011. Bylo tři roky po krizi vyvolané Lehman Brothers, s jejímiž následky se svět potýkal ještě v roce 2017….

 

Až teprve na dně člověk zjistí, co je opravdu důležité a udělá vše proto, aby se tam už nikdy znovu nedostal. Proto jsem v roce 2017 založil společnost Flourish Institute s. r. o., resp. flo-in.com. Vytvořil jsem unikátní program, který usnadňuje lidem nalézt rovnováhu mezi jejich osobním životem, pracovními závazky a zároveň je provází na cestě v oblasti podnikání a osobního rozvoje. Pro některé jsem kouč, pro jiné strategický či krizový manager, nebo průvodce na cestě k vnitřní spokojenosti…

Kontaktujte nás

Adresa

Kliknutím na tlačítko „ODESLAT“ souhlasíte se zpracováním vámi zadaných osobních údajů pouze za účelem zpětného kontaktování. Data zpracovávám striktně dle normy GDPR – zákon č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů. Zavazujeme se, že vámi zadané osobní údaje nebudeme nikde dlouhodobě evidovat, používat k marketingovým účelům, ani poskytovat třetím stranám. V případě podezření o zneužití prosím kontaktujte správce osobních údajů Vojtěcha Novotného skrz e-mail vojtech.novotny@flo-in.com