Rozumíme síle vizuální komunikace. S naším širokým portfoliem služeb jsme připraveni přeměnit vaše nápady do působivých tiskových produktů a zajistíme, že váš merchandising bude nezapomenutelný.

Spojujeme kreativitu a preciznost s cílem dodat klientům tiskové a designové služby na nejvyšší úrovni. Máme bohaté zkušenosti v oblasti tisku, merchandisingu a tvorby obalových materiálů, což nám umožňuje přinášet inovativní a efektivní řešení pro podniky všech velikostí.

Tiskové služby

Pomůžeme přetavit vaše nápady na kvalitní tiskové materiály. Od vizitek přes plakáty až po billboardy – nabízíme komplexní řešení pro vaše potřeby.

Merchandising

Rozumíme síle propagačních produktů. Pomůžeme vám vytvořit merchandising, který nejenže zaujme vaše zákazníky, ale také zvyšuje povědomí o vaší značce.

Obaly

První dojem je klíčový. Navrhneme a vytiskneme obalové materiály, které zaujmou a zabezpečí, že se Váš produkt dostane do rukou zákazníků ve špičkovém stavu.

Merchandising

Objevte naše další služby

Kontaktujte nás

Adresa

Kliknutím na tlačítko „ODESLAT“ souhlasíte se zpracováním vámi zadaných osobních údajů pouze za účelem zpětného kontaktování. Data zpracovávám striktně dle normy GDPR – zákon č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů. Zavazujeme se, že vámi zadané osobní údaje nebudeme nikde dlouhodobě evidovat, používat k marketingovým účelům, ani poskytovat třetím stranám. V případě podezření o zneužití prosím kontaktujte správce osobních údajů Vojtěcha Novotného skrz e-mail vojtech.novotny@flo-in.com