“Život není výsledek, ale proces.” Mr. Timekeeper

Vždy rosteme od přítomnosti do budoucnosti, a proto se neustále měníme. S každou změnou v našem životě přichází nová výzva. Život není NIKDY dokončený – dokud neskončí. Pokud jste se do teď drželi mých doporučení, pak jste na základě úvah o vašem Pohledu na práci a Pohledu na život vylepšili svou schopnost žít smysluplný život – takový, v němž panuje soulad mezi tím, KÝM JSTE, v CO věříte a CO děláte. Zároveň jste si zvýšili jednoznačnost vlastního vnímání. 

PROČ je to důležité? Když přijde ve vašem životě změna, začnete tím, kdo jste. Potom máte mnoho nápadů JAK se se změnou vyrovnat a CO budete muset udělat, abyste obstáli sami před sebou. Potom učiníte nejlepší možné rozhodnutí a uděláte CO je zapotřebí. A během toho všeho se stáváte víc sami sebou.

PROČ tomu tak je? Na tuto otázku hledala odpověď mladá psycholožka, která po 25 letém výzkumu dostala Nobelovu cenu za teorii “Růstového nastavení mysli”. Jmenuje se Carol Dweck. A na CO přišla?Všechny životní výzvy – báječné vítězné, bolestivě složité i zkrušující utužují naše tzv. “Nastavení mysli”. Jinými slovy utužují schopnost překonávat překážky. Možná si teď říkáte, že to zní dobře, ale v reálném světě to tak jednoduché není. Pokud ale alespoň připustíte, že selhání je součástí procesu a nezbytnou surovinou pro úspěch, pak dokážete přetavit svůj problém ve výhodu. Výhodu, která vám umožní žít nejlepší možný život i tváří v tvář nepřízni osudu. A JAK na to si řekneme v pátečním příspěvku JAK|změnit pohled na selhání.Mezitím se podívejte na stránky flo-in.com, kde se dozvíte více o důsledcích nesouladu mezi tím KÝM JSTE, v CO věříte a CO děláte. Timekeeper. Mr. TIMEKEEPER

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *