"Člověk patří tam, kam ho to táhne." Dr. Wernher von BRAUN

Základ úspěchu - pravidelně na něčem pracovat, dokud to něco nezačne pravidelně pracovat pro nás. 

Když se podřizujete disciplíně, v zásadě se cvičíte jednat určitým způsobem. Dělejte to dostatečně dlouho a stane se z toho rutina - jinými slovy návyk. A stejně tak je to i smyšlením. Sílu a schopnost vidění možného si můžete “vypěstovat” . Není totiž důležité CO člověk má, ale CO hodlá získat. Lidé s velkým myšlením se cítí členy týmu, který se společně snaží a společně vítězí nebo prohrává. Takoví lidé nevidí sebe jako jednotlivce, ale pomáhají jakýmkoliv způsobem, i když z toho pro ně neplyne žádný přímý bezprostřední zisk. Takže mějte vždy před očima velký cíl. Např. mým velkým cílem při práci s lidmi, je pomáhat jim k plnému rozvoji. Rozhodně nedělám z jejich malých chyb velké problémy. Naopak koncentruji je na jejich přednosti, tím že je cvičím vypěstovat mysl JAK dodat věcem, ostatním lidem a sobě sama větší ceny.

Nemyslete na nedůležité věci. Koncetrujte svoji pozornost na velké cíle. Buďte velcí tím, že budete myslet velkoryse. Když se do něčeho pouštíte, musíte tomu nejdříve věřit tomu, že je to proveditelné! PROČ? Protože když skutečně uvěříte že je něco proveditelné, zapojí se váš rozum a pomůže vám najít cesty pro uskutečnění. To platí ve všech situacích, nedůležitých ale i významných. Víra uvolňuje síly. Věřte a začnete myslet konstruktivně a kreativně. Vyškrtněte ze svého myšlení slovo "nemožné". Nemožné je slovo selhání. Raději myslete na to CO chcete dělat,  protože naši koncentraci si zaslouží pouze ty ty důvody, které hovoří pro uskutešnění přání. Když ale necháme svůj rozum ustrnout v tradičním myšlení není schopen produkovat nové nápady. Proto neustále experimentujte, čtěte nové knihy, uzavírejte nová prátelství, buďte pokrokoví! Úspěšní lidé tohle vědí a proto stále hledají nové cesty. A jejich otázka zní: JAK to mohu dělat lépe
Přístě se budu věnovat tomu JAK naše myšlení určuje naše chováníMezitím se prosím podívejte na stránky flo-in.com, KDE se dozvíte více o důsledcích nesouladu mezi tím KÝM JSTE v CO věříte a CO děláte.