“ Život je tak rafinovaný, že si někdy ani nevšimnete, když procházíte dveřmi, za jejichž otevření jste se kdysi modlili.” - Briana WIESTOVÁ

Mimořádné výsledky vyžadují velkou odpověď. Vysoce úspěšní lidé rádi sahají k mezím úspěchu. Nejenom že sní o tom, co je mimo jejich dosah, oni po tom hluboce touží. Vědí, že tento typ odpovědi je nejtěžší získat, ale také vědí, že když se přemůžou, aby ji našli, rozšíří a obohatí svůj život.

Chcete-li ze své odpovědi získat co nejvíce, musíte si uvědomit, že leží mimo vaši obvyklou oblast. To je neprobádané území. Velká odpověď není nikdy na očích, ani k ní není vyznačená cesta. Odpověď“ typu „snad možné“ leží mimo oblast toho, co je již známé a uskutečněné. Ale stejně jako u obtížného cíle můžete začít výzkumem, tak svoji cestu za úspěchem můžete začít studiem života jiných - velmi úspěšných lidí. Nezapomínejte, že člověk je “produktem” svého životního prostředí.
Zde je pět 🖐 tipů JAK| se nechat svým okolím dovést k úspěchu
  • Vždy si své okolí uvědomujte, formuje vaši osobnost. 
  • Nestrpte, aby negativně smýšlející lidé nasměřovali vaše myšlení k porážkám.
  • Orientujte se na velkorysé lidi
  • Pokuď jde o vaši budoucnost, raďte se s úspěšnými lidmi.
  • A při tom všem CO děláte - jezděte první třídou, NIC jiného si nemůžete dovolit! 🙂
 ​
V následujícím příspěvku se budu věnovat postoji. Mezitím se prosím podívejte na stránky flo-in.com, KDE se dozvíte více o důsledcích nesouladu mezi tím KÝM JSTE v CO věříte a CO děláte. 

PATŘÍTE DO RIZIKOVÉ SKUPINY LIDÍ SE SYNDROMEM VYHOŘENÍ?