Runtastic: VII.tyden, III.den, Rychlost – tam nyní směřuje moje pozornost. Délka kroku a pravidelný dech. Výsledkem je první km za 6:07. Do 5:50 je to ještě kus cesty. Tak zase zítra. RUN.

ZNÁME SVÉ MEZE? Odpověd zní NE. Nikdo nezná skutečné meze svého úspěchu, takže je ztrátou času si s tím dělat starosti. Už vám někdo řekl, že určitou mez nikdy nepřekonáte? Pokud ANO, tak podle čeho, vám ji určil? A pokud NE, potom byste si měli zvolit horní mez, přes kterou byste se nikdy nedostali. A vybrali jste si vysokou, nebo nízkou? Myslím, že odpověď známe všichni. V dané situaci bychom si všichni zvolili vysokou mez.No Limits.jpg

PROČ? Protože se nechceme omezovat! Přitom víra ve velké věci nám dovoluje klást si odlišné otázky, vydat se vlastní cestou a zkoušet nové a nové věci! A každý den má „jen“ 24 hodin a tvrdá práce, je prostě tvrdá práce. Pokud ještě připustím ten fakt, že jedině člověk samotný si sám určuje to, CO ve svém čase dělá,  potom TO čeho dosáhne, je výsledek  snahy jeho samotného. A ukažte mi někoho, kdo se bude snažit být neúspěšný.

Tak a teď MASO!!! PROČ se tedy omezovat na práci, kterou dosáhnu max. průměrných výsledků?  Průměrná hrubá měsíční mzda v ČR za první čtvtletí 2017, činí 27.889,– Kč. Je to úspěch?  Minimální mzda v EU je až o 27.000,– vyšší!!! Je snad v čechách snažší práce, než někde jinde? Určitě NE!!! Zkrátka, každá úroveň úspěchu vyžaduje svou vlastní kombinaci. Kombinaci toho CO děláte, JAK to děláte a s KÝM to děláte. PROTO si stanovte co největší CÍL a přizpůsobte své pracovní metody úspěchu, na této úrovni. Co vybudujete dnes, vám zítra buď dodá sílu, nebo vás to omezí. Buď vaše úspěchy poslouží jako základna pro další úroveň, nebo jako krabice, která vás polapí tam, kde právě jste.

Thomas Henry HUXLEY řekl: „Příčka žebříku nebyla nikdy zamýšlena k tomu, aby na ní noha setrvala, ale pouze jako podpora, která ji podrží tak dlouho, aby člověk mohl dát druhou nohu o něco výše.“

Takže, přátelé a kamrádi , až budete večer, doma, v klidu, přemýšlet nad dnešním dnem, zamyslete se prosím, jestli zítra, až ráno vstanetez postele, stojíte na stejné příčce pomyslného žebříku jako dnes. Pokud ANO, tak máte problém. Problém, kterému se na konci říká SYNDROM VYHOŘENÍ.

Přeji Vám krásný a pohodý den….

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *