Runtatstic: VIII. týden, IV. den, Dneska na pohodu, i přes tu prádelnu! Už ranní vstavaní bylo v pohodě. Je poznat to snížení TF při zátěži. Nejsem tak utahanej. Tak zase zítra, nebo na blogu. RUN

HORNÍ MEZ
„Ještě nikdo nelitoval toho, že ze sebe vydal to nejlepší.“ Georga HALAS

UpperLimitKdyž se ráno vykulím z postele a vrhnu se na denní úkoly, dělám to dvěma způsoby: Podnikavým, nebo Účelným. Naším přirozeným přístupem je ten podnikavý. Ten znamená, že když chceme něco udělat nebo vidíme něco, co se udělat musí, pustíme se do toho s nadšením, energicky a podle vlastních přirozených schopností. Bez ohledu na druh úkolu, mají naše přirozené schopnosti, produktivita a konečný úspěch svou horní mez. Přestože se horní mez z osoby k osobě liší, každý má v životě u všech věcí svou horní mez. Dejte někomu zkoušečku na elektriku a bude z něj hned elektrikář. Dejte ji mně a budu mít srdeční zástavu od el. skratu. Jinými slovy, někteří lidé dokážou přirozeně používat nástroje s minimálním návodem a praxí, ale jsou i jiní, jako já, co dosáhnou své horní meze v okamžiku, kdy ho vezmou do ruky.

Když chcete být úspěšní a tvrdě pracujete na své vizi, na úkolu typu Podstatné – naléhavé tedy JEDINÉ věci, musí být vaše horní mez hodně vysoko a to vyžaduje odlišný přístup – Účelný. Tzn. začněte s otázkou PROČ! PROČ? Protože odlišný výsledek vyžaduje, aby se dělalo něco jiného. Dnes často slýchávám od lidí kteří pracují v MLM, jak stačí “pouze” duplikovat to co dělá jejich sponzor. Základní otázka v takovém případě zní: “Chcete žít podle toho, jak žije váš sponzor? Máte shodné podmínky jako on?”

Hledáte-li mimořádné výsledky, nemůžete ohledně své vize přijmout vizi někoho jiného zrovna tak, jako pocit – emoci – z uspokojení. Z těchto důvodů, ani nemůžete přijmout jinou horní mez, než svoji vlastní, protože budete mít VŽDY jiné podmínky než někdo jiný! PROTO, budťe „Účelní“ – začínejte vždy s otázkou PROČ – během vašeho rezervovaného času a uvolněte svůj potenciál !!!

Takže, přátelé a kamarádi, až budete večer, doma, v klidu přemýšlet nad uplynulím týdnem, zeptejte se sami sebe jestli jste se naplno věnovali vaší jediné věci a PROČ. A pokud si dovede na obě odpovědět uspokojivě, pak vám upřímně gratuluji. A pokud ne, tak máte problém, kterému se na konci říká SYNDROM VYHOŘENÍ.

Přeji vám krásdný a pohodový zbytek pracovního týdne …..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *